Autojumalad
Küsisin Tarbjakaitseametist nõu sellise asja kohta:
BRC Autokeskus (tõenäoliselt ka teised automüüjad) laseb autoostjal allkirjastada paberi, milles ostja kinnitab, et teda on tutvustatud kõigi auto vigade ja defektidega.
Tegelikkuses seda aga ei tehta ja kui ostja nõuab kirjaliku vigade loetelu või keeldub antud paberile allkirja andmast siis jääb kaup katki.
Legaalselt pole ilmselt häda midagi aga tegelikult on jäme ots müüja käes.
Lahenduseks oleks see, et antud paberil oleks loetletud kõik vead. See võimaldaks tarbijal nõuda müüjalt hüvitist hiljem ilmnenud vigade eest.
Mitmetes riikides on automüüjal selline kohustus olemas. Mida teha selleks, et ka Eestis selline süsteem kehtiks?
Olen ise nii petta saanud ja see probleem on olnud ka paljudel teistel inimestel. Tarbijakaitse vastus on seadustest lähtuvalt see, et inimesed on ju allkirja andnud, et neid on kõigi vigadega tutvustatud ja probleemi nagu poleks. Tegelikult on tegemist aga automüüja jõupositsiooniga.